پک صبحانه همایش

پک صبحانه همایش بیش از 60 دستور العمل صبحانه سالم ، به 11 دسته تقسیم شده اند :

جو دوسر ، تخم مرغ ، اسموتی ، کاسه ، نان سریع ، پنکیک و وافل ، تاکو صبحانه ، کلوچه های صبحانه ، نان تست ، کلوچه .

این که آیا شما کسی هستید که صبح چیزی دلخوش یا شیرین را میل می کنید ، یا دوست دارید از صبحانه در خانه لذت ببرید 

مطمئنا صبحانه سالم را که دوست دارید .

جو دوسر

جوها از فیبر پر شده اند ، بنابراین یک صبحانه سالم عالی هستند !

شما میتوانید داخل پکتون از جو در ظرف های در بسته استفاده کنید .

صبحانه

تخم مرغ

اگر فردی هستید که می خواهید پروتئین را در صبحانه خود اولویت بندی کنید ، دستور العمل های تخم مرغ گزینه خوبی است .

تقارن صبحانه ، املت و تخم مرغ های سرخ شده ساده می توانند تکراری شوند ، بنابراین یکی از دستور العمل های زیر را امتحان کنید تا اوضاع را تغییر دهید .

پک صبحانه

اسموتی صبحانه سالم

اسموتی ها یکی از بهترین دستور العمل های صبحانه هستند ، زیرا آنها یک وعده بزرگ میوه و سبزیجات را در اولین وعده غذایی روز خود قرار می دهند .

با گذشت سال ها ساخت اسموتی ، متوجه شدم که تعداد انگشت شماری از اسفناج تقریباً غیر قابل کشف است

پک همایش

دستور العمل های نان برای صبحانه

نان سریع و مرطوب ، راحت و به راحتی شیرین یک گزینه صبحانه دلپذیر است .

در تابستان ، من تقریباً همیشه برش های جداگانه نان جو را در فریزر خود دارم .

از یک قطعه قطعه ای از نان جو مورد علاقه خود به تنهایی لذت ببرید .

پک صبحانه همایش

ایده های صبحانه پنکیک و وافل

پنکیک و وافل ممکن است چیزی نباشد که بتوانید هر روز صبح آن را بخورید ولی گزینه مناسبی برای پک های همایش می باشد .

پک همایشی

صبحانه سالم
سبزیجات برشته شده مانند سیب زمینی شیرین با گوجه فرنگی گیلاس را با پر کردن تخم مرغ .

پک صبحانه همایش

شماره تماس : 02634457718 و 09129724226

منبع:ایپک باکس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Chad کتابهای آموزش نرم‌افزار WaterGEMS و HAMMER دنیای فیلم هندی گروه تبلیغاتی نقش و نگار سنگ شناس اسیمیوم یااوسیمیم وایریدیوم دوفلزنادر نمونه پیشینه تحقیق سایت شرکت علم و صنعت درب ضد سرقت